Skup zadłużonych nieruchomości Warszawa

Masz zadłużone mieszkanie lub dom? Komornik grozi Ci eksmisją? Myślisz, że nie ma już dla Ciebie żadnego ratunku? Wyciągamy rękę do każdego, kto potrzebuje pomocy w kryzysowej sytuacji mieszkaniowej. Odkupimy Twoje zadłużone mieszkanie lub udziały w Twojej nieruchomości. Gwarantujemy natychmiastową płatność gotówką, pomożemy w spłacie zadłużeń, hipotek, zajęć komorniczych – zapewnimy lokal zastępczy lub zamianę, odstępne, przeprowadzkę, a także pomożemy w uregulowaniu stanu prawnego Twojej nieruchomości.

Szybka sprzedaż zadłużonego domu w Warszawie

Spłacasz kredyt, zmieniasz samochód a może budujesz nowy dom? Na wszystko potrzebne będą pieniądze, które zapłacimy Ci od ręki za dowolną nieruchomość w całym województwie mazowieckim. Obsługujemy Warszawę i okolice.

Specjalizujemy się w skupie wszelkiego rodzaju zadłużonych nieruchomości w Warszawie oraz całym województwie mazowieckim. Sprzedaż zadłużonej nieruchomości w wielu przypadkach jest najlepszym lub jedynym sposobem na oddłużenie lub ucieczkę z pętli kredytowej. Wszystkie interesujące nas nieruchomości to mieszkania, domy, działki, lokale usługowe z obciążeniami na hipotece wynikającymi z zadłużenia w ZUS i US a także z zajęciem komornika. Sprzedaż mieszkania z zajęciem komorniczym pozwala sprzedać ją drożej niż w przypadku licytacji prowadzonej w ramach postępowania egzekucyjnego. To jeden ze sposobów na wyjście z dramatycznej sytuacji karuzeli długów i oddłużenie.

Dodatkowo interesują nas nieruchomości z kredytem hipotecznym, z pożyczkami prywatnymi oraz po prywatnych inwestorach a także mieszkania przewłaszczone na zabezpieczenie. Mieszkania, które posiadają hipotekę bankową możemy kupić zaraz po otrzymaniu od banku salda kredytu. Po tym, spłacamy kredyt w całości, a pozostałą kwotę przelewamy na konto sprzedającego. W ten sposób unikają Państwo stresu, pozbywają się kredytu i otrzymują gotówkę na nowy cel. Dzięki nam, wielu ludzi zaczęło życie od nowa. Zadłużone mieszkanie chętnie kupimy także w przypadku zadłużenia czynszowego lub innych nieuregulowanych rachunków np. za media. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i udzielamy bezpłatnych porad prawnych w celu szybkiego skompletowania niezbędnej dokumentacji sprzedażowej.